Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Username
fil: Bansag

en: Group
fil: Grupo

en: Language
fil: Wika

en: edit
fil: wastuhin

en: Export
fil: Luwasin

en: Update
fil: Gawing bago

en: Created
fil: Inilikha

en: Update options
fil: Mga pagpipilian sa pagbabago

en: Published
fil: Inilathala

en: Processing
fil: Pinoproseso
