Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Group
gl: Grupo

en: Subscribers
gl: Subscriptores

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Language
gl: Idioma

en: edit
gl: editar

en: Export
gl: Exportar

en: Update
gl: Actualizar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Published
gl: Publicado

en: Sent
gl: Enviado

en: No items selected.
gl: Ningún elemento seleccionado.

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.

en: Processing
gl: Procesando

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
gl[0]: Procesouse con éxito 1 item:
gl[1]: Procesaronse con éxito @count items:

en: No newsletters available.
gl: Non hai boletíns dispoñíbeis.

en: Mass subscribe
gl: Subscribir en masa

en: Mass unsubscribe
gl: Dar de baixa en masa

en: An error occurred and processing did not complete.
gl: Aconteceu un erro e o proceso non se pudo copletar.
