Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (18 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Group
hi: समूह

en: Subscribers
hi: अभिदाताओं

en: Unsubscribe
hi: सदस्यता रद्द करें

en: Language
hi: भाषा

en: edit
hi: संपादन करें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: Email
hi: ईमेल

en: Created
hi: निर्मित

en: Update options
hi: सुधार के वैकल्पिक तरीके

en: Published
hi: प्रकाशित

en: No items selected.
hi: कुछ भी चुना हुआ नहीं है।

en: The update has been performed.
hi: सुधार किया गया है।

en: Processing
hi: प्रक्रिया जारी
