Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Group
is: Hópur

en: Subscribers
is: Áskrifendur

en: Unsubscribe
is: Hætta áskrift

en: Language
is: Tungumál

en: edit
is: breyta

en: Export
is: Flytja út

en: Update
is: Uppfæra

en: Email
is: Netfang

en: Created
is: Stofnað

en: Update options
is: Uppfærsluvalkostir

en: Published
is: Birt

en: The update has been performed.
is: Uppfærslan hefur verið framkvæmd.

en: Processing
is: Í vinnslu
