Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Language
ka: ენა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Processing
ka: დამუშავება
