Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Group
ku: گرووپ

en: Unsubscribe
ku: سڕینەوەی بەشداری

en: Language
ku: زمان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: No items selected.
ku: هیچ بڕگه‌یه‌ک هەڵنەبژێرراوە.

en: Processing
ku: پرۆسەکردن بەردەوامە
