Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Group
mg: Vondrona

en: Language
mg: Teny

en: Update
mg: Ovana

en: Update options
mg: Ireo fanovana azo ampiarina
