Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Group
mr: समुह

en: Language
mr: भाषा

en: edit
mr: संपादन

en: Export
mr: निर्यात

en: Update
mr: अपडेट

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Update options
mr: अपडेट पर्याय

en: Published
mr: प्रकाशित

en: The update has been performed.
mr: अपडेट केल्या गेले
