Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Processing
my: လုပ်ငန်းများ လုပ်ဆောင်နေသည်။
