Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Group
nn: Gruppe

en: Language
nn: Språk

en: edit
nn: endre

en: Export
nn: Eksporter

en: Update
nn: Oppdater

en: Created
nn: Laga

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: Published
nn: Publisert

en: The update has been performed.
nn: Oppdatering gjennomført

en: Processing
nn: Handsamar
