Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Group
ru: Группа

en: Subscribers
ru: Подписчики

en: Unsubscribe
ru: Отписаться

en: Language
ru: Язык

en: edit
ru: изменить

en: Export
ru: Экспортировать

en: Update
ru: Обновить

en: Organic Groups
ru: Тематические группы

en: Created
ru: Создано

en: Update options
ru: Настройки обновления

en: Published
ru: Опубликовано

en: Sent
ru: Отправлено

en: No items selected.
ru: Нет выбранных элементов.

en: The update has been performed.
ru: Обновление было выполнено.

en: Processing
ru: Обработка

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ru[0]: @count пункт обработан:
ru[1]: @count пункта обработано:
ru[2]: @count[2] пунктов обработано:

en: An error occured.
ru: Произошла ошибка.

en: No newsletters available.
ru: Нет доступных рассылок.

en: Mass subscribe
ru: Массовая подписка

en: Mass unsubscribe
ru: Массовая отписка

en: An error occurred and processing did not complete.
ru: Произошла ошибка и процесс не был завершен.

en: No subscribers available.
ru: Доступные подписчики отсутствуют

en: Newsletter category
ru: Категория рассылки

en: - Unassigned -
ru: - Не назначено -
