Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Username
se: Geavahannamma

en: Language
se: Giella

en: edit
se: rievdda

en: Update
se: Ođasmahte

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon
