Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Group
sk: Skupina

en: Subscribers
sk: Odberatelia

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Language
sk: Jazyk

en: edit
sk: upraviť

en: Export
sk: Exportovať

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Published
sk: Zverejnené

en: Sent
sk: Poslať

en: No items selected.
sk: Žiadne položky neboli vybraté.

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sk[0]: @count položka bola úspešne spracovaná:
sk[1]: @count položky boly úspešne spracované:
sk[2]: @count položiek bolo úspešne spracovaných:

en: An error occurred and processing did not complete.
sk: Nastala chyba a spracovanie sa nedokončilo.
