Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Group
sl: Skupina

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Language
sl: Jezik

en: edit
sl: uredi

en: Export
sl: Izvoz

en: Update
sl: Posodobitev

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: Published
sl: Objavljeno

en: Sent
sl: Poslano

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: Processing
sl: V obdelavi

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sl[0]: Element je bil uspešno obdelan:
sl[1]: @count elementa sta bila uspešno obdelana:
sl[2]: @count elementi so bili uspešno obdelani:
sl[3]: @count elementov je bilo uspešno obdelanih:
