Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Subscribers
th: ผู้สมัคร

en: Unsubscribe
th: ยกเลิกการเป็นสมาชิก

en: edit
th: แก้ไข

en: Export
th: ส่งออก

en: Update
th: ปรับปรุง

en: Email
th: อีเมล

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Update options
th: ตัวเลือกในการปรับปรุง

en: No items selected.
th: ยังไม่มีรายการที่เลือก

en: The update has been performed.
th: ปรับปรุงสำเร็จ

en: Processing
th: กำลังดำเนินการ

en: An error occurred and processing did not complete.
th: เกิดข้อผิดพลาดบางประการและไม่สามารถดำเนินการให้เสร็จสมบูรณ์ได้
