Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Group
tr: Grup

en: Subscribers
tr: Aboneler

en: Unsubscribe
tr: Üyelikten çık

en: Language
tr: Dil

en: edit
tr: düzenle

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Update
tr: Güncelle

en: Organic Groups
tr: Organik Gruplar

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Update options
tr: Güncelleme seçenekleri

en: Published
tr: Yayında

en: No items selected.
tr: Seçili öğe yok.

en: The update has been performed.
tr: Güncelleme işlemi tamamlandı.

en: Processing
tr: İşliyor

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
tr[0]: 1 adet öğe başarıyla işlendi:
tr[1]: @count adet öğe başarıyla işlendi:

en: An error occurred and processing did not complete.
tr: Bir hata oluştu ve işlem tamamlanamadı.
