Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Username
ur: اسم صارف

en: Group
ur: گروپ

en: Unsubscribe
ur: رکنیت منسوخ کریں

en: Language
ur: زبان

en: edit
ur: ترمیم

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Email
ur: ای میل

en: Processing
ur: زیرِ عمل
