Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Group
ast: Grupu

en: Language
ast: Llingua

en: edit
ast: editar

en: Export
ast: Esportar

en: Update
ast: Anovar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: Published
ast: Espublizáu

en: No items selected.
ast: Nun s'esbilló nengún elementu.

en: Processing
ast: Procesando
