Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Group
bg: Група

en: Unsubscribe
bg: Прекрати абонамента

en: Language
bg: Език

en: edit
bg: редактирай

en: Export
bg: Експорт

en: Update
bg: Промени

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Published
bg: Публикувано

en: No items selected.
bg: Няма избрани елементи.

en: The update has been performed.
bg: Обновяването беше извършено.

en: Processing
bg: Обработва

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bg[0]: 1 успешно обработен елемент:
bg[1]: @count успешно обработени елемента:

en: An error occurred and processing did not complete.
bg: Възникна грешка и обработката не е завършена.
