Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: Update
br: Hizivadenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Processing
br: O tretañ
