Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Group
he: קבוצה

en: Subscribers
he: מנויים

en: Unsubscribe
he: בטל רישום

en: Language
he: שפה

en: edit
he: עריכה

en: Export
he: יצוא

en: Update
he: עדכון

en: Organic Groups
he: קבוצות אורגניות

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Published
he: מפורסם

en: Sent
he: נשלח

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Processing
he: בתהליך

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
he[0]: פריט אחד עובד בהצלחה:
he[1]: @count פריטים עובדו בהצלחה:

en: No newsletters available.
he: אין עלונים זמינים

en: Mass subscribe
he: צירוף מנויים המוני

en: Mass unsubscribe
he: ביטול מנויים המוני

en: An error occurred and processing did not complete.
he: ארעה שגיאה והעיבוד לא הסתיים.
