Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Group
hr: Grupa

en: Subscribers
hr: Pretplatnici

en: Language
hr: Jezik

en: edit
hr: uredi

en: Export
hr: Izvezi

en: Update
hr: Osvježi

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Published
hr: Objavljeno

en: No items selected.
hr: Nije odabrana stavka.

en: The update has been performed.
hr: Nadogradnja je završena.

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hr[0]: 1 stavka je uspješno obrađena
hr[1]: @count stavke su uspješno obrađene
hr[2]: @count stavki je uspješno obrađeno

en: An error occurred and processing did not complete.
hr: Došlo je do greške i obrada nije završena.
