Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Group
jv: Grup

en: Language
jv: Basa

en: edit
jv: sunting

en: Export
jv: Ngékspor

en: Update
jv: Dianyari

en: Created
jv: Digawé

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Published
jv: Dipacak

en: No items selected.
jv: Ora ānā item kapilih.

en: The update has been performed.
jv: Update uwis dilakoaké.

en: Processing
jv: Lagi proses

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
jv[0]: 1 item sukses diproses:
jv[1]: @count item sukses diproses:

en: An error occurred and processing did not complete.
jv: Ditemokaké kaluputan lan prosese ora lengkap.
