Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Language
kk: Тіл

en: edit
kk: түзету

en: Export
kk: Экспорт

en: Update
kk: Жанарту

en: Created
kk: Құрылған

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Published
kk: Жарияланған

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: Processing
kk: Өңделу...

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
kk[0]: 1 элемент сәтті өңделді:
    @count элемент сәтті өңделді:

en: An error occurred and processing did not complete.
kk: Қате кеткендіктен өңдеу аяқталмады.
