Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Group
lt: Grupė

en: Subscribers
lt: Prenumeratoriai

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: Language
lt: Kalba

en: edit
lt: redaguoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Processing
lt: Apdorojama

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count elementų sėkmingai apdorota:

en: No newsletters available.
lt: Nėra jokių naujienlaiškių.

en: Mass subscribe
lt: Masinė prenumerata

en: Mass unsubscribe
lt: Masinis prenumeratos atsisakymas

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.
