Simplenews OG (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Group
lv: Grupa

en: Subscribers
lv: Parakstītāji

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Language
lv: Valoda

en: edit
lv: labot

en: Export
lv: Eksportēt

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Published
lv: Publicēts

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: No items selected.
lv: Neviens elements nav izvēlēts.

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: Processing
lv: Apstrādē

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lv[0]: @count vienums veiksmīgi apstrādāts:
lv[1]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:
lv[2]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:

en: Mass subscribe
lv: Masu pierakstīšana

en: Mass unsubscribe
lv: Masu atrakstīšana

en: An error occurred and processing did not complete.
lv: Radās kļūda un apstrāde netika pabeigta.

en: No subscribers available.
lv: Nav pieejamu abonentu.

en: Last batch: 1 mail sent at !time. | Last batch: !count mails sent at !time.
lv[0]: Pēdējā pakete: nosūtīts 1 pasts !time.
lv[1]: Pēdējā pakete: nosūtīti !count pasti !time.

en: Newsletter category
lv: Jaunumu izlaiduma kategorija
