Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Group
ne: समूह

en: Language
ne: भाषा

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Published
ne: प्रकाशित

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Processing
ne: प्रक्रिया हुदैछ
