Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Group
ro: Grup

en: Subscribers
ro: Abonaţi

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Language
ro: Limba

en: edit
ro: modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: Published
ro: Publicat

en: Sent
ro: Trimis

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: The update has been performed.
ro: Actualizarea a fost efectuată.

en: Processing
ro: În procesare

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ro[0]: 1 obiect a fost procesat cu succes:
ro[1]: @count obiecte au fost procesate cu succes:
ro[2]: @count de obiecte au fost procesate cu succes:

en: An error occurred and processing did not complete.
ro: A apărut o eroare şi procesarea nu a fost finalizată.
