Simplenews OG (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Processing
ug: مەشغۇلات ئۇستىدە....
