Simplenews Owner Newsl (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Language
am: ቋንቋ

en: edit
am: አስተካክል

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Published
am: የታተመ
