Simplenews Owner Newsl (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Language
ast: Llingua

en: edit
ast: editar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Published
ast: Espublizáu

en: People
ast: Xente
