Simplenews Owner Newsl (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Mail
bo: འཕྲིན་ཡིག

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན
