Simplenews Owner Newsl (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Subscribers
et: Tellijad

en: Language
et: Keel

en: edit
et: muuda

en: Mail
et: E-post

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Published
et: Avaldatud

en: People
et: Kasutajad

en: Config
et: Konfiguratsioon

en: Newsletter category
et: Uudiskirja kategooria
