Simplenews Owner Newsl (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Subscribers
fi: Tilaajat

en: Language
fi: Kieli

en: edit
fi: muokkaa

en: Mail
fi: Sähköposti

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Created
fi: Luotu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Sent
fi: Lähetetty

en: People
fi: Käyttäjät

en: All newsletters
fi: Kaikki uutiskirjeet

en: Config
fi: Asetukset

en: Newsletter category
fi: Uutiskirjeen kategoria
