Simplenews Owner Newsl (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Language
is: Mál

en: edit
is: broyt

en: Mail
is: Teldupostur

en: Created
is: Stovnað

en: Published
is: Útgivið
