Simplenews Owner Newsl (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Content
id: Konten

en: Username
id: Nama pengguna

en: Subscribers
id: Pelanggan

en: Language
id: Bahasa

en: Mail
id: Email

en: Created
id: Dibuat

en: Published
id: Dipublikasikan

en: People
id: Orang
