Simplenews Owner Newsl (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subscribers
nl: Abonnees

en: Language
nl: Taal

en: edit
nl: bewerken

en: Mail
nl: E-mail

en: Email
nl: E-mail

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Sent
nl: Verzonden

en: People
nl: Personen

en: All newsletters
nl: Alle nieuwsbrieven

en: Config
nl: Instellen

en: Newsletter category
nl: Nieuwsbriefcategorie

en: - Unassigned -
nl: - Niet toegewezen -
