Simplenews Owner Newsl (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Subscribers
ro: Abonaţi

en: Language
ro: Limba

en: edit
ro: modifică

en: Mail
ro: E-mail

en: Email
ro: email

en: Created
ro: Creat

en: Published
ro: Publicat

en: Sent
ro: Trimis

en: People
ro: Persoane

en: Config
ro: Configurație
