Simplenews Owner Newsl (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Subscribers
sk: Odberatelia

en: Language
sk: Jazyk

en: edit
sk: upraviť

en: Mail
sk: Pošta

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Published
sk: Zverejnené

en: Sent
sk: Poslať

en: People
sk: Používatelia
