Simplenews Owner Newsl (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Language
sl: Jezik

en: edit
sl: uredi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: Sent
sl: Poslano

en: People
sl: Uporabniki
