Simplenews Owner Newsl (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Subscribers
uk: Читачі

en: Language
uk: Мова

en: edit
uk: редагувати

en: Mail
uk: Пошта

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Created
uk: Створено

en: Published
uk: Опубліковано

en: Sent
uk: Сент

en: People
uk: Люди

en: All newsletters
uk: Усі розсилання

en: Config
uk: Конфіґурація

en: Newsletter category
uk: Категорія розсилання

en: - Unassigned -
uk: - Не призначено -
