Simplenews Owner Newsl (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Subscribers
ca: Subscriptors

en: Language
ca: Llengua

en: edit
ca: edita

en: Mail
ca: Correu

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Published
ca: Publicat

en: Owner
ca: Propietari

en: Sent
ca: Enviat

en: People
ca: Gent

en: All newsletters
ca: Tots els butlletins

en: Config
ca: Configuració

en: Newsletter category
ca: Categoria del butlletí
