Simplenews Owner Newsl (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: Content
fr: Contenu

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Subscribers
fr: Abonnés

en: Language
fr: Langue

en: edit
fr: modifier

en: Mail
fr: Courriel

en: Email
fr: Courriel

en: Created
fr: Créé

en: Published
fr: Publié

en: Owner
fr: Propriétaire

en: Sent
fr: Envoyé

en: People
fr: Personnes

en: All newsletters
fr: Toutes les lettres d’information

en: Config
fr: Configuration

en: Newsletter category
fr: Catégorie de lettre d'information

en: - Unassigned -
fr: - Non assigné(e) -
