Simplenews Owner Newsl (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Subscribers
gl: Subscriptores

en: Language
gl: Idioma

en: edit
gl: editar

en: Mail
gl: Correo-e

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Created
gl: Creado

en: Published
gl: Publicado

en: Owner
gl: Propietario

en: Sent
gl: Enviado

en: People
gl: Persoas

en: All newsletters
gl: Todos os boletíns

en: Config
gl: Configuración
