Simplenews Owner Newsl (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Subscribers
hr: Pretplatnici

en: Language
hr: Jezik

en: edit
hr: uredi

en: Mail
hr: E-pošta

en: Email
hr: E-pošta

en: Created
hr: Stvoreno

en: Published
hr: Objavljeno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: People
hr: Korisnici
