Simplenews Owner Newsl (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Username
ja: ユーザー名

en: Subscribers
ja: 配信登録者

en: Language
ja: 言語

en: edit
ja: 編集

en: Mail
ja: メール

en: Email
ja: メール

en: Created
ja: 作成

en: Published
ja: 掲載

en: Owner
ja: 所有者

en: Sent
ja: 送信済み

en: People
ja: ユーザー

en: All newsletters
ja: 全てのニュースレター

en: Config
ja: 設定

en: Newsletter category
ja: ニュースレターのカテゴリー
