Simplenews Owner Newsl (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Language
ka: ენა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Owner
ka: მფლობელი

en: People
ka: მომხმარებლები
