Simplenews Owner Newsl (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Language
kk: Тіл

en: edit
kk: түзету

en: Created
kk: Құрылған

en: Published
kk: Жарияланған
