Simplenews Owner Newsl (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Language
oc: Lenga

en: edit
oc: modificar

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Published
oc: Publicat

en: Owner
oc: Proprietari

en: People
oc: Personas
