Simplenews Owner Newsl (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Content
pt: Conteúdo

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Subscribers
pt: Assinantes

en: Language
pt: Idioma

en: edit
pt: editar

en: Mail
pt: E-mail

en: Created
pt: Criado

en: Published
pt: Publicado

en: Owner
pt: Proprietário

en: Sent
pt: Enviado

en: People
pt: Pessoas

en: All newsletters
pt: Todas as newsletters
